DRONY

Przeprowadzimy inspekcję elewacji, dachu, orynnowania, infrastruktury użytkowej, placu budowy – z powietrza!

Z nami nie musisz angażować kosztownych dźwigów, podnośników ani ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach. Inspekcja dronem jest prostsza, szybsza i ZNACZNIE tańsza.

Korzystając z dronów, ograniczasz ryzyko, że ze względu na błędy ludzkie jakaś usterka zostanie pominięta. Wysoka rozdzielczość zdjęć i nagrań pozwala na dowolne zbliżanie obrazu bez utraty jakości.

Postaw na drony. Wizja z kilku kamer, w 360 stopniach, zminimalizowany czas pracy i nakłady finansowe.

Drony do kontroli stanu technicznego budynków

Jesteś administratorem, zarządcą, właścicielem budynku? Poza instalowaniem monitoringu, świadczymy również usługi dronami.

Możesz na nas liczyć, jeśli chcesz przeprowadzić inspekcję stanu technicznego elewacji, dachów, orynnowań, infrastruktury użytkowej. Możesz zobaczyć z góry także postęp prac budowlanych!

Nie musisz angażować kosztownych dźwigów, podnośników ani ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach. Ograniczasz ryzyko, że ze względu na błędy ludzkie jakaś usterka zostanie pominięta. Przegląd dronem dostarczy materiału wysokiej jakości, który może być analizowany i odtwarzany wielokrotnie.

Usługi dronem to wysoka rozdzielczość zdjęć i nagrań – dowolnie zbliżaj obraz bez utraty ostrości!

Drony na imprezach masowych

Wizja z kilku kamer, w 360 stopniach, kontrolowanie przebiegu imprezy z lotu ptaka? Drony skracają czas reakcji!

Nasze usługi z wykorzystaniem dronów kierowane są również do firm ochrony. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i opracowaniu planu działania, wspólnie z obstawą imprezy przeprowadzimy patrole powietrzne dronami. Wesprzemy monitorowanie przebiegu imprezy oraz udostępnimy materiał wideo z przebiegu imprezy na wyłączność!

Stosowanie dronów na imprezach masowych, wraz z ochroną fizyczną, stanowi kompletną strukturę gwarantującą bezpieczeństwo uczestników!

Systemy Antydronowe

Systemy antydronowe to technologie zaprojektowane do wykrywania, śledzenia i neutralizacji dronów. Mają one na celu zapobieganie nieautoryzowanemu wdrapywaniu się dronów na tereny, na których jest to niedozwolone, takie jak obszary lotnisk, imprezy masowe, obiekty rządowe lub prywatne nieruchomości.

Systemy antydronowe mogą składać się z różnych komponentów, w tym:

• Czujników radarowych, które wykrywają drony w okolicy.
• Systemów wizyjnych i termowizyjnych do wizualnego śledzenia dronów.
• Urządzeń zakłócających, które mogą przeszkadzać w komunikacji między operatorem a dronem lub nawet zmusić drona do lądowania.
• Urządzeń neutralizacyjnych, które mogą obejmować systemy zrzucania siatek, laserów lub innych metod fizycznej interwencji.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, jesteśmy partnerem największych dostawców dronów i systemów antydronowych na świecie!