Systemy monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie montażu kamer IP, systemów CCTV, projektowania i instalacji systemów powiadamiania alarmowego, a także kompleksowe usługi montażowe wszelkich systemów kontroli dostępu.

U

Audyty bezpieczeństwa

Dokładne i profesjonalne wizje lokalne, które pozwalają na wielowymiarową diagnozę stanu zabezpieczeń. Bezpośrednio wpływamy na wzrost efektywności procedur bezpieczeństwa!

Konserwacja i serwis

Przeprowadzimy kompleksową konserwację systemów monitoringu, systemów alarmowych oraz wszelkich innych urządzeń dla bezpieczeństwa.

 

Dzierżawa: Mobilne wieże monitorujące

Rewolucyjne rozwiązanie – oszczędność, bezpieczeństwo, mobilność.

Wynajmujemy wieże monitorujące na potrzeby firm ochrony, które potrzebują niedrogiego, efektywnego monitoringu mobilnego.

Bezprzewodowa ochrona perymetryczna

System ochrony obwodowej, który wykorzystuje technologię bezprzewodową do transmisji danych z czujników do centralki alarmowej. Oznacza to, że nie ma potrzeby stosowania okablowania do połączenia czujników z centralą, co znacznie ułatwia i obniża koszty instalacji.

Usługi instalatorskie

Poza instalacjami monitoringu, kamer IP, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji telewizji przemysłowej CCTV dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

Drony

Przeprowadzimy inspekcję elewacji, dachu, orynnowania, infrastruktury
użytkowej, placu budowy – z powietrza!