Stanowisko
Serwisant technicznych systemów zabezpieczeń
Obowiązki
  • Montaż, konserwacja i naprawa systemów technicznych zabezpieczeń
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek związanych z systemami alarmowymi
  • Serwisowanie systemów kontroli dostępu
  • Konfiguracja i uruchamiania systemów telewizji przemysłowej
Kwalifikacje
  • Doświadczenie w serwisowaniu technicznych systemów zabezpieczeń (wymóg konieczny)
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Własna działalność gospodarcza
Benefity
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (od 100 zł netto do 200 zł netto za 1 rh)
  • Regularne zlecenia zarówno serwisowe jak i montażowe
  • Wsparcie techniczne (zespół projektowy i serwisowy pracujący w branży ponad 20 lat)
  • Dodatkowe narzędzie w przypadku trudniejszych prac (Fluke’i, Niwelatory Laserowe, Młotowiertarki Bezprzewodowe, Bruzdownice, Cyfrowe Kamery Inspekcyjne, Drony,
  • Umowę ramową B2B
Kontakt

CV prosimy przesyłać na adres: info@icam.com.pl

Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!